JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia prowadzone są przez nauczycielkę naszego przedszkola panią Dominikę Knapik-Lewandowską.
Odbywają się one kolejno, we wszystkich grupach, w poniedziałki i środy.
Wynikają z realizacji podstawy programowej. Płatne z budżetu przedszkola.

RYTMIKA
Zajęcia prowadzone są przez panią Agnieszkę Jarzyńską.
Odbywają się  one kolejno, we wszystkich grupach, w piątek.
Dodatkowo płatne przez rodziców.
Numer konta na który dokonujemy wpłaty: 03 1140 2004 0000 3702 8294 5862
w terminie do 10 dnia następnego miesiąca.

(Więcej informacji znajduje się na UMOWACH)

RELIGIA
Zajęcia prowadzone są przez panią Elżbietę Plucińską
Odbywają się one ( dla dzieci, których rodzice złożyli do dyrektora wniosek ) w grupie II i III w środy i piątki.

LOGOPEDIA
Zajęcia prowadzone są przez nauczycielkę naszego przedszkola panią Beatę Lewicką.
Odbywają się one w każdy poniedziałek i środę. Obejmują przede wszystkim dzieci, ze stwierdzoną wadą wymowy z grupy Starszaków. W środy spotykają się z p. Beatką również wymagające wsparcia Średniaki.
Dyrektor przedszkola prosi rodziców o współpracę (ćwiczenie w domu, według wskazówek specjalisty).

TERAPIA PEDAGOGICZNA
Zajęcia prowadzone są przez nauczycielkę naszego przedszkola panią Katarzynę Wlazeł.
Odbywają się one w każdą środę. Obejmują dzieci z gr. III i II, szczególnie wymagające wsparcia w zakresie rozwoju manualno - umysłowego.

PUBLIKACJE
1. Co to jest terapia pedagogiczna?
2. Nadpobudliwość psychoruchowa u dziecka w wieku przedszkolnym.
3. Ćwiczenia stymulujące rozwój motoryki dużej.
4. Ćwiczenia stymulujące rozwój motoryki małej.
5. Ćwiczenia stymulujące rozwój analizatora wzrokowego.
6. Ćwiczenia stymulujące rozwój analizatora słuchowego.
7. Rozwijanie mowy i języka.
8. Stymulowanie rozwoju operacji myślowych i pamięci.

ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM SPECJALNYM
Zajęcia prowadzone są przez nauczycielkę naszego przedszkola panią Beatę Polakowską.
Odbywają się one w każdy wtorek. Obejmują dzieci z gr. III i II, szczególnie wymagające wsparcia w zakresie rozwoju emocjonalno-społecznego i manualno - umysłowego.